Biz Kimiz?

2004 yılında Konya’da fotokopi sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2013 yılında Teknoloji Tasarım Akıllı Defteri ile ortaokul öğrencilerine yardımcı olmak için ilk adımını atmıştır. Aldığımız olumlu geri dönüşler bizi cesaretlendirmiş ve her yıl üzerine biraz daha koyarak kendimizi geliştirmemizi sağlamıştır. 2019 yılına geldiğimizde Görsel Sanatlar Akıllı Defteri ile ülkede bir ilki gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin bu derse olan ilgisini bir nebze de olsa artırabilmiş olmak bizleri daha da cesaretlendirdi. 2020 yılının başlarında ise ortaokul Türkçe derslerine yardımcı Afili Paragraf kitabımız sizlerle buluştu.

İlk günden itibaren yaptığımız işin, hedeflediğimiz kitleye sağlayacağı faydayı göz önüne alarak adımlarımızı attık. Kullanıcısına fayda sağlamayacak hiçbir işe girmedik. Zira sizlerden aldığımız geri dönüşler bize doğru yolda olduğumuzu göstermiş oldu.

Teknolojinin ilerlediği ve her şeyin online olarak mümkün olduğu günümüzde tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, maalesef eğitimi de online yapmaya bizleri zorladı. Ancak bu salgın başlamadan önce bir fikir olarak filizlenen TOSBA-Türkçe Online Soru Bankası uygulamamız tam da bu döneme denk gelerek aslında geleceğe yatırım yapan bir işletme olduğumuzun da kanıtı olarak hayata geçti. Mecbur kalmadıkça evlerimizde çıkmamamız gereken bu dönemde öğrencilerimizin eğlenirken öğrenmesini sağlayan uygulama ile vizyonumuzu geliştirerek yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

16

Yıllık Tecrübe

3M

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

Shopping cart

© 2020 Efx Akademi All Rights Reserved